KONST / Litografier / Färglitografi 12113090
nr 1211 3090
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 51/280. Motivet: 35x25 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:08:51
17/10 16:33:49
300 kr
22/10 17:45:44
22 okt
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg